Úpravy fotek online na webu

Úpravy fotek online na webu

Photopea nabízí pokročilé funkce online grafického editoru a je považován za takový “Photoshop” na webu. Jak vzhledem tak i pokročilými funkcemi, které dokážou téměř to co opravdový Photoshop

Pokud potřebujeme upravit a zpracovat obrázek, potřebujete mát nainstalovaný nějaký editor ať už placený nebo zdarma. Online editory, které ani nemusí být staženy a nainstalovány, jsou považovány za nejdostupnější možnost. Nevyžadují na operačním zařízení žádný prostor, což je zvláště výhodné pro mobilní uživatele.

Přestože funkce nabízené webovými stránkami pro úpravu fotografií nejsou obvykle tak úplné a výkonné jako některé přední editory fotografií, jako jsou Photoshop , Afinity a Corel Paintshop . Je však dobré vědět, že většina těchto online nástrojů je zdarma.

1. Pixlr

Tento online editor fotografií je k dispozici prostřednictvím vašeho prohlížeče, iPhonu a platformy Android a nabízí řadu jednoduchých funkcí jedním kliknutím a relativně robustní sadu nástrojů. Snad nejlepší funkcí této aplikace je, jak snadné je použití: obsahuje návody, které vás provedou složitějšími funkcemi, a mohou být zvládnuty velmi rychle. Pokud jste obeznámeni s aplikacemi pro úpravu fotografií, pak je to pro vás skvělá volba.

Kromě tohoto velkého malého programu společnost také poskytuje Vectr (bezplatný editor vektorové grafiky), několik bezplatných grafik , které můžete použít ve svých kreativách, a v případě potřeby pěkný výběr obrázků zdarma .

I když tato aplikace je zdarma k použití, pokročilé funkce jsou dostupné až po zaplacení. Budete-li chtít využít pokročilejší funkce, budete muset využít variantu Pro. Přesto zůstává jedním z nejpopulárnějších editorů fotografií pro iPhony na světě.

2. Photopea

Photopea napodobuje vzhled a dojem Photoshopu do podivné míry s téměř identickým panelem nástrojů a vnořenými ovládacími prvky a nástroji, které generují podobné nabídky.

Stejně jako Pixlr přijímá nativní soubory PSD Photoshopu a otevírá obrázky s přesnými vrstvami obsaženými v původním obrázku. Funguje také s nativními soubory GIMP a Sketch. Na rozdíl od Pixlr, může také exportovat do formátu PSD, což je výhodné, pokud běžně zpracováváte soubory Photoshopu.

Photopea není navržen jako rychlá novinka nebo aplikace pro sociální sítě, ale jako skutečná alternativa k Photoshopu, s úpravami vrstev, styly vrstev, masek, textu a inteligentních objektů. To znamená, že má méně filtrů a efektů ve stylu Instagram než konkurenční fotografické editory.

Photopea může běžet na jakémkoli zařízení, ale velká obrazovka a přesné polohovací zařízení vám poskytne nejlepší zážitek. Photopea běží lokálně – neexistuje žádný server ani internetový upload – takže se můžete dokonce odpojit od internetu a používat aplikaci offline.

Předchozí Jak upravit čas fotografií
Další Vodoznaky a podpisy ve fotografii

Zanechat komentář